بهین بازاب آسیا

درباره شرکت فنی بازرگانی بهین بازاب آسیا

شرکت بهین بازاب باپشتوانه سالها تجربه در حوزه  مواد شیمیایی معدنی و مواد شیمایی تصفیه آب و همچنین سابقه حضور در کشور چین و دراختیارداشتن شبکه گسترده ایی از همکاران چینی و ایرانی دانش و ظرفیت کافی را برای تامین کالای با کیفیت و باقیمت رقابتی و توانسته است در مدت کوتاهی جایگاه خویش را در این حوزه ها تثبیت نماید.

 این شرکت در راستای کمک به استفاده بهینه از آب و نیز کاهش هزینه های تولید واحدهای صنعتی و همچنین تامین مواد شیمایی مورد استفاده در معادن تاسیس گردیدهو  فعالیت خود را برروی تامین انواع مواد مورد استفاده در صنعت بازیافت و تصفیه آب مانند فلوکولانتها وکائوگولانتها وغیره متمرکز نموده است. این شرکت پلیمرهای مصرفی در صنعت تصفیه آب را برای ایران  با برند لینک فلوک عرضه می کند.

محصولات ما در حوزه های متنوعی شامل آب و فاضلاب شهری فاضلاب های صنعتی صنایع نفت و گاز صنایع کاغذ سازی صنایع بهداشتی کشاورزی و غذایی کاربرد دارند شركت بهين بازاب آسیا نماينده رسمي لينك فلوك در ايران می باشد كه با دارا بودن تيم متخصص و كارآزموده امکان تامين و پشتيباني صنايع و توليد كنندگان را فراهم نموده و زمينه ی لازم را برای تسهيل تهیه محصولات فوق فراهم نموده است.

خدمات بهین بازاب:

ظرفيت تخصصی در توليد و انعطاف پذيري بهین بازاب با مشتريان،او را تبديل به يك تامین كننده منحصر به فرد درمدت کوتاهی كرده که خود را متعهد به همکاری درازمدت و گسترش رابطه با مصرف کنندگان محترم میداند .

چرا بهین بازاب:

  • رقابتی بودن محصولات ، کیفیت ، قیمت و تامین به موقع
  • تهيه مواد اوليه از تامين كنندگان كه داراي گواهينامه ISO ميباشند و هميشه تحت بازرسي و رسيدگي متخصصان بهین بازاب ميباشد.

بهین بازاب خود را متعهد به حفظ كيفيت ثابت و جايگاه مشتري ميداند. نگاهي فراتر از انتظار شما را داريم و خود را مسئول در قبال آن ميدانيم . هدف ما حفظ منافع آب و محيط زيست ميباشد.

كيفيت

بهین بازاب معتقد است كه بايد به طور مستمر در ارتقاي كيفيت و خدمات خود در راستاي كارايي و حفظ سيستم مديريت كيفيت و همچنين استاندارد های مربوطه بكوشد .

شعار بهین بازابحفظ كيفيت ثابت با قیمت رقابتی است.

باور بهین بازاب بر اين است كه موفقيت اش در گرو تامين مستمر، توليد با كيفيت و فراتر از انتظار مشتري باشد

آب و فاضلاب شهری

آب و فاضلاب شهری

منابع آبي از ضروري ترين بخشهاي اقتصاد براي بقاي انسان و سلامتي او به شمار مي آيد که رشد حاشيه نشيني و جمعيت در شهرها به همراه صنعتي شدن آن از دلايل افزايش مصرف آن ميباشد.

اطلاعات بیشتر

صنایع کاغذسازی

صنایع کاغذسازی

لینک فلوک يك طيف كاملي از پليمرهاي محلول در آب را دارا میباشد که در فرایند رطوبت گیری در فاز تولید کاغذ کاربرد داشته که به حفظ و نگهداری و استحکام آن کمک می کند

اطلاعات بیشتر

معادن

معادن

طيف وسيعي از محصولات پلی الکترولیت كه شامل نانيونيك ها وآنيونيك ها با وزن های ملوكولي مختلف كه براي انواع نيازهاي صنايع معدني مناسب است .

اطلاعات بیشتر